POZNAJMY SIĘ

Misją naszej firmy jest dostarczanie kompleksowych usług druku i reklamy. Wybierz profesjonalną markę i pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej firmy!

Jak to się zaczęło

Nasza historia w pigułce…

Ponad 20 lat temu moi rodzice założyli mały zakład fotograficzny. Z czasem do obszaru usług naszej firmy dochodziły kolejne elementy poligraficzne. Tak małymi krokami przebranżowiliśmy się w małą pracownię reklamy. 

Od 2008 roku Firmą zarządza Piotr – syn:) wnosząc swoją nową energię i pomysły. W przeciągu 10 lat wyposażyliśmy naszą pracownię w wysokiej klasy sprzęt nie tyko drukarski. Co roku inwestujemy w kolejne maszyny, aby sprostać potrzebom rynku. Obecnie jesteśmy drukarnią i pracownią reklamy. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów.

Drukujemy prawie wszystko na prawie wszystkim

Wydrukujemy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia profesjonalnego wizerunku Twojej firmy. Sprawdź Gigaprint i przebieraj wśród szerokiej oferty naszej drukarni.

Wśród naszych usług znajdziesz między innymi: ulotki, ulotki składane, wizytówki, wizytówki uszlachetniane plakaty, broszury, katalogi, teczki, papiery firmowe, notesy, karty pocztowe, zaproszenia, podkłady na biurko, kalendarze.

Druk drobny Druk wielkoformatowy

A co oprócz druku?…

Służymy Ci pomocą w wyborze i wdrożeniu najodpowiedniejszych form reklam. Dostarczamy wszelkie materiały reklamowe, które są odpowiedzią na wciąż zmieniający się rynek konsumencki. Aby Twoja firma mogła w pełni wykorzystywać swój potencjał, potrzebne jest podjęcie odpowiednich kroków, by wzmocnić jej wizerunek.

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości projektów, strony internetowej lub innych materiałów promocji dla Twojej firmy, wypełnij brief i skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci dobrać właściwe narzędzia.

BRIEF REKLAMOWY