FOTOTAPETY

Fototapeta to jedna z najciekawszych form reklam stosowanych we wnętrzach. Decydując się na taką formę reklamy swojej firmy, możesz być pewien, że goście, klienci i kontrahenci Twojego przedsiębiorstwa na długo nie zapomną Twojej firmy. Realizujemy fototapety na papierze, winylu PCV, materiale fizelinowym w wymiarach od 1 do 100 m2 i jakości 720dpi.

zobacz

OBRAZY NA PŁÓTNIE

Wykonujemy obrazy na błyszczącym lub matowym płótnie Canvas. Płótno Canvas stanowi elastyczny nośnik, na którym wykonuje się reprodukcje obrazów, wydruk zdjęć oraz dowolnych materiałów reklamowych. Dostrój wnętrze biura lub lokalu do wibracji Twojego przedsiębiorstwa.

zobacz

PLAKATY

Plakaty umieszczane wewnątrz pomieszczeń to prosty i szybki sposób na uatrakcyjnienie ich wyglądu oraz wpłynięcie na wizerunek firmy. Wykonujemy plakaty na błyszczącym lub matowym papierze fotograficznym.

zobacz

PANELE SZKLANE Z GRAFIKĄ

Panele szklane z grafiką stylowo uzupełniają przestrzeń lokalu o każdym przeznaczeniu. Oferujemy druk na zwykłych lub hartowanych panelach szklanych z zeszlifowanymi krawędziami. Realizujemy druk pełnokolorowy w najskuteczniejszej technologii UV. Pracujemy na panelach o grubości od 4 do 10 mm.

zobacz

NAKLEJKI

Realizujemy projekt oraz wydruk naklejek na szafy i meble z najpopularniejszych rodzajów folii o dowolnych wymiarach i grafice. Proponowane okleiny na szafy i meble w prosty sposób zamienią zwykły mebel w żywą reklamę Twojego lokalu i firmy. Proponujemy także naklejki dekoracyjne wpływające na walory wizualne wnętrz biurowych.

zobacz

ROLETKI Z NADRUKIEM

Rolety na okna stanowią funkcjonalny i estetyczny gadżet wnętrz biurowych. Wykonujemy rolety o dowolnych wymiarach na najlepszych jakościowo tkaninach. Zadbaj o dobre samopoczucie osób przebywających wewnątrz pomieszczenia, postaw na roletki z dowolnie wybranym przez Ciebie nadrukiem.

zobacz

Chcesz się poradzić specjalisty?

Zapytaj przez telefon lub umów się na konsultacje z grafikiem w naszej siedzibie.

Łukasz Wilk
DORADCA KLIENTA

[row_inner] [col_inner span="3" span__sm="12"] [/col_inner] [col_inner span="7" span__sm="12" align="center"] [featured_box img="665" img_width="39" pos="left"]

+48 790 00 54 14

[/featured_box] [featured_box img="666" img_width="39" pos="left"]

dok@gigaprint.pl

[/featured_box] [/col_inner] [col_inner span="2" span__sm="12"] [/col_inner] [/row_inner]
kontakt